Wechat Pay včetně Ali Pay

img1

Draph solutions-Panda Pay jako jediná Česká společnos, která přináší revoluční platební mobilní metodu Wechat Pay a Ali pay. Jenž je určena pro Čínské návštěvníky, jenž tvoří třetí nejnavštěvovanější národnost v České Republice.

img1

Wechat Pay a Ali pay v Pařížská 30

INTERCONTINENTAL

img1

InterContinental Prague se nachází přímo v Pařížské ulici, která je ikonou nejvyhlášenější luxusní nákupní a obchodní zóny. Bulvár Pařížská je zároveň spojnicí mezi Staroměstským náměstím a břehy řeky Vltavy. Jedinečná poloha hotelu je ideálním místem pro nezapomenutelné zážitky z tohoto fascinujícího města. Spousta obchodů, restaurací a architektonických pokladů dávají této oblasti její osobitý charakter. Užijte si velkolepé obzory a romantické pohledy na řeku z jakéhokoliv úhlu nebo obdivujte město z naší unikátní panoramatické restaurace Zlatá Praha. V tak okouzlující destinaci nabízí tento výjimečný hotel pohodlí přímo v centru historické části Prahy.

img1

Hotel Intercontinental

BLING-BLING

img1

Bling-Bling s.r.o. je moderní dynamická společnost, jejíž zakladatelkou je paní Ing. Jana Štefánková, úspěšná moderátorka, podnikatelka a honorární konzulka Seychelské republiky v České republice. Ta do Bling-Bling s.r.o. vkládá své know-how podpořené mnohaletými zkušenostmi z mediální, společenské a diplomatické sféry, vědomostmi z vysokoškolského studia a znalostmi získanými během svého více než dvacetiletého působení v oblasti Indického oceánu, především na Seychelských ostrovech, kde od roku 1994 střídavě žije a spolupracuje s Konzulátem Seychelské republiky. Založení společnosti Bling-Bling s.r.o. v roce 2008 tedy bylo přirozeným vyústěním celoživotní praxe zakladatelky a nárůstu jejích podnikatelských aktivit jak v České republice, tak v této exotické destinaci.

img1

BLING-BLING

BLING-BLING - Pangia Beach Seychelles

img1

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro ČR a SR na prodej luxusních apartmánů v novém butikovém resortu Pangia Beach na východním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé. A tak nyní i Vy můžete vlastnit elegantní apartmán v hlídaném bezpečí prestižního bytového komplexu s privátní pláží a marinou, jehož strategická poloha Vám zajistí snadný přístup na mezinárodní letiště i do hlavního města Victoria. To vše navíc v kombinaci s příjemnou komorní atmosférou a velmi komfortním společným zázemím. Nabídka zahrnuje 29 moderních apartmánů a 4 exkluzivní penthousy s unikátní plochou až 390 m², panoramatickou terasou a vlastním bazénem, které se budou po dokončení nacházet ve čtyřech luxusních čtyřpodlažních domech. Nemovitosti můžete kupovat do osobního vlastnictví a poté je využívat pro vlastní účely nebo je pronajímat. Jako majitelé splňujete podmínky pro udělení trvalého pobytu na Seychelských ostrovech.

img1

Pangia Beach Seychelles

BLING-BLING - Zil Pasyon Residences Seychelles

img1

Společnost Bling-Bling získala exkluzivní zastoupení pro ČR a SR na prodej vysoce luxusních nemovitostí v unikátním resortu Zil Pasyon Residences Seychelles na privátním seychelském ostrově Félicité. A tak nyní i Vy můžete vlastnit úchvatnou soukromou rezidenci na jednom z nejkrásnějších míst planety, která je dokonalým ztělesněním elegantního nadčasového designu a velmi osobité moderní architektury. Limitovaná nabídka zahrnuje pouhých 17 impozantních vil pro nejnáročnější klientelu z celého světa situovaných na velkorysých pozemcích až na samém vrcholku ostrova, aby maximálně umocnily panoramatické výhledy na Indický oceán a současně poskytovaly vysokou míru soukromí. S koupí nemovitosti, kterou můžete využívat pro vlastní účely nebo ji pronajímat, navíc získáváte trvalý pobyt na Seychelských ostrovech.

img1

Zil Pasyon Residences Seychelles

LUXURYGURU

img1

Webový magazín o luxusním životním stylu. LuxuryGURU je webový magazín zaměřený na luxusní životní styl. Soustřeďuje aktuální informace, exkluzivní recenze a odborné názory z mnoha oborů a oblastí z celého světa pro ty, kteří se zajímají o to nejlepší. Webový magazín LuxuryGURU nabízí čtenářům objektivní informace, analýzy, recenze a rozhovory, aby jim pomohl s výběrem nejlepších produktů a služeb, od nezbytných věcí až třeba po nákup luxusní rezidence v Indickém oceánu. V magazínu čtenáři nacházejí luxusní automobily, představí se jim nové jachty, zjistí, kam na dovolenou, vyberou si exkluzivní hodinky a šperky, dozví se, co se bude nosit, ale třeba i kam investovat a nebo kde koupit atraktivní nemovitost.

img1

LUXURYGURU

MERCEDES S&W Karlovy Vary

img1

Společnost S. & W. Automobily s.r.o. byla založena v roce 1996 a v předchozím roce jsme podepsali smlouvu o autorizovaném prodeji a servisu vozidel Mercedes-Benz, Fuso a v té době ještě i koncernových vozech Jeep, Chrysler, Dodge. V roce 1996 jsme pak otevřeli showroom a servis v Karlových Varech a později toho roku i zastoupení v Ústí nad Labem, které od roku 2000 sídlí v současných prostorách v Přístavní ulici.

img1

MERCEDES S&W Karlovy Vary

MID-AM Tour

img1

Czech Mid-Amateur Tour je otevřená sportovní série golfových turnajů pro nejlepší amatérské hráče hraná již od roku 2002, kdy se jejím prvním vítězem stal, ještě s amatérským statusem, nynější úspěšný golfový profesionál Alan Babický.

img1

MID-AM Tour

Hot Peppers Prague

img1

Hot Peppers je nejoblíbenější pánský klub na pražském Václavském náměstí. Vstup je zdarma - stačí jen projít vyzývavě osvětleným vchodem a pak už nechte pracovat své smysly. Náš klub je ideálním místem, kde začít pánskou jízdu nebo zakončit rozlučku se svobodou.

img1

Hot Peppers Prague

VÉČKO.tv

VÉČKO.TV

Jsme internetová lifestyle televize. Sledujeme trendy, řešíme co dnes zajímá nejen mladé lidi, doporučujeme prověřené produkty a služby, cestujeme a najdete nás na zajímavých eventech. Jsme tým mladých lidí s nadšením pro život a vše co s sebou přináší. Žijte s námi v obraze.

img1

VÉČKO.tv

top
Copyright © 2020 Parizska30.com
Za celým webovým projektem stojí tým společnosti HERMES 2U