VÍTÁME NOVÉ ČLENY V LUXUSNÍ NÁKUPNÍ GALERII

Milovníky módy a luxusních doplňků chceme stále překvapovat a uspokojovat jejich chuť po jedinečných fashion kouscích! Proto vám s radostí oznamujeme, že Nákupní galerie Pařížská 30 otevřela nové butiky zvučných jmen! Nadčasové, elegantní, sportovní, pro muže i pro ženy - takové hodinky nabízí společnost Prim s dlouholetou tradicí. Ambasadory jsou například světová tenistka Barbora Strýcová nebo český zpěvák a herec David Kraus. Nechte se designovými kousky strhnout i vy!

Celých sto let zásobuje společnost Rudolf Kämpf světový trh ručně vyráběným porcelánem, který vyniká tvrdostí, odolností a jedinečným designem. Posedět si u šálku čaje z limitované série je hotový balzám pro duši a radost pro oči! Porcelánka Rudolf Kämpf je jedinou továrnou v České republice, kde se porcelán vyrábí ručně, produkty z této dílny tak mají hodnotu sbírkových předmětů.

To ale není vše! K novým členům Luxusní nákupní galerie Pařížská 30 se připojuje taky společnost Goebel. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu. Tradiční značka představuje dekorační produkty, sbírky, perfektní dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, posvěcení bytu, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen něco pro radost.

top
Copyright © 2020 Parizska30.com
Za celým webovým projektem stojí tým společnosti HERMES 2U